Κυριακάτικα Προγράμματα

Εφαρμόζοντας την εγκύκλιο του Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού, η οποία κοινοποιήθηκε την Παρασκευή 13 Μαρτίου 2020, σας ανακοινώνουμε ότι το Παιδικό Μουσείο Θεσσαλονίκης αναστέλλει την λειτουργία του έως και τις 26 Απριλίου 2020.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφθείτε τους ακόλουθους συνδέσμους του Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού:
Ανακοίνωση του Υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού
Πλήρης αναστολή της εξυπηρέτησης του κοινού

Ταξίδια Ονειρεμένα

Από Ιούνιος 16, 2019 11:00 εώς Ιούνιος 16, 2019 13:00 Αποθήκευση στο ημερολόγιο

Ο καλοκαιρινό άνεμος φουσκώνει τα πανιά μας. Το τέλος ενός ταξιδιού σηματοδοτεί την έναρξη ενός νέου.

Πλήρωμα του σκάφους μας, εσείς και πυξίδα μας η διασκέδαση και το χαμόγελο σας.

Το Παιδικό Μουσείο Θεσσαλονίκης με χαρά σας προσκαλεί στη γιορτή λήξης των Κυριακάτικων Εκπαιδευτικών μας προγραμμάτων, με σκοπό να αποχαιρετήσουμε το σχολικό έτος που έφυγε και να ανανεώσουμε τη συνάντηση μας για το νέο. Μη λείψει κανείς!

2019-06-16 11:00:00
2019-06-16 13:00:00