Κυκλοφορώ με ασφάλεια στην πόλη μου

Από Μάϊος 28, 2017 10:00 εώς Μάϊος 28, 2017 16:00 Αποθήκευση στο ημερολόγιο

Βαθμολογία:

Το Παιδικό Μουσείο Θεσσαλονίκης σε συνεργασία με την Δ΄ Κοινότητα του Δήμου Θεσσαλονίκης και το Ινστιτούτο Οδικής Ασφάλειας «Πάνος Μυλωνάς» ,Μη Κερδοσκοπικό Οργανισμό, ανοιχτή εκδήλωση για τα παιδιά και τους γονείς της πόλης μας με θέμα « Κυκλοφοριακή Αγωγή και Οδική Ασφάλεια», ώστε να βοηθήσουμε και εμείς στην ενημέρωση για την πρόληψη των τροχαίων ατυχημάτων.

Ένα ψυχαγωγικό ταξίδι ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης όλων με δημιουργικά εργαστήρια, παιχνίδια δράσεων και προσομοιωτές πρόληψης ατυχημάτων με οδηγό «τον Ευγένιο» την μασκότ του Ι.Ο.ΑΣ

2017-05-28 10:00:00
2017-05-28 16:00:00